المپیاد علمی دانشجویی کشور

المپیاد علمی دانشجویی کشور


 

دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه شیراز پیرو نامه‌ی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به برگزاری مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی سال 1400 می نماید.

این آزمون در رشته های رشته های زبان و ادبیات فارسی، الهیات و معارف اسلامی، علوم اقتصادی، علوم تربیتی، حقوق، شیمی فیزیک، زیست شناسی، ریاضی آمار، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات و تکنولوژی بذر) و طراحی صنعتی، علوم جغرافیا ،علوم زمین ، مهندسی مواد و متالورژی ،روانشناسی مهندسی صنایع و سلولهای بنیادی طبق برنامه زمانی اعلام شده به صورت تشریحی در صبح و بعد از ظهر روزجمعه 19 شهریور ماه  سال 1400 برگزار خواهد شد

دانشجویان گرامی لازم است به نکات ذیل توجه فرمایند:

1- برنامه زمان‌بندی آزمون ها در درگاه واحد المپیاد به آدرس http://Olympiad.sanjesh.org  قابل دریافت می‌باشد.

2- آزمون‌‌ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه19/6/1400  از ساعت 8 صبح لغایت 18 بعدازظهر برگزار می‌شود.

3- کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه تاریخ 16/6/1400فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود را انتخاب کرده‌اند، از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

4- با توجه به شیوع بیماری کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی است و به منظور پیشگیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد.

5- همراه داشتن ماسک سه لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه) از ابتدای ورود به حوزه تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه الزامی می باشد.

6- در صورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتماً فاصله فیزیکی مناسب را رعایت نمائید.

7- در زمان استقرار در صندلی از صحبت کردن با سایر متقاضیان جداً خودداری نمائید.

8- پذیرایی ناهار و میان وعده به دانشجویان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

9- همراهان دانشجو همانند پدر، مادر، همسر و... اجازه ورود به داخل دانشگاه را نخواهند داشت و امکاناتی برای پذیرایی و اسکان آن ها وجود ندارد.

10- استفاده از ماشین حساب های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند. به جز المپیاد رشته روانشناسی که استفاده از ماشین حساب ممنوع است.

11- به همراه داشتن کتاب قرآن مجید و کتاب قانون در جلسات  آزمون های المپیاد الهیات و معارف اسلامی و حقوق ممنوع می باشد.

12- همراه داشتن کارت ملی و کارت ورود به جلسه آزمون برای شرکت در المپیاد الزامی است.

13- باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تبعات آن برای کشور و به تبع آن نظام آموزش عالی، دستورالعمل‌های بهداشتی با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای اجرا به دانشگاه‌های مجری ابلاغ شده است. 

14- طبق هماهنگی های به عمل آمده با ستاد کرونای استان کارت ورود به جلسه آزمون مجوز تردد بین شهری خواهد بود

خواهشمند است متقاضیان نیز با همکاری و رعایت بهداشت فردی، حفظ فاصله فیزیکی و زدن ماسک، این سازمان و دانشگاه‌های مجری را در برگزاری مطلوب المپیاد یاری نمایند.

آدرس محل برگزاری آزمون: شیراز خیابان ملاصدرا دانشکده مهندسی شماره 2

 

دفتر استعداد های درخشان دانشگاه شیراز

شماره تماس ضروری :07136131221

 

 


آخرین اخبار و اطلاعیه ها

جایزه دکتر کاظمی شیرازی
جایزه دکتر کاظمی شیرازی
دانشجویان ممتاز محترم رشته های حقوق، فیزیک، شیمی، مهندسی عمران و معماری لطفا جهت برخورداری از جایزه علمی دکتر محمد حسن کاظمی (کمک هزینه تحصیلی ماهانه برای یک دوره یکساله ) نسبت به تکمیل فرم از طریق مراجعه به آدرس لینک زیر اقدام نمایید. مهلت ارسال...
المپیاد علمی دانشجویی کشور
المپیاد علمی دانشجویی کشور
دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه شیراز پیرو نامه‌ی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به برگزاری مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی سال 1400 می نماید. این آزمون در رشته های رشته های زبان و ادبیات فارسی، الهیات و معارف اسلامی، علوم اقتصادی، علوم...
سومین گردهمایی مجازی سالانه مدیران دفاتر استعدادهای درخشان دانشگاه‌های سراسر کشور
سومین گردهمایی مجازی سالانه مدیران دفاتر استعدادهای درخشان دانشگاه‌های سراسر کشور
سومین گردهمایی مجازی سالانه‌ی مدیران دفاتر استعدادهای درخشان دانشگاه‌های سراسر کشور، با همکاری دانشگاه کردستان و وزارت علوم برگزار شد. این گردهمایی که با حضور مدیران دفاتر استعدادهای درخشان کشور ازجمله دکتر محسن محمدی، مدیر دفتر هدایت استعدادهای...
مراسم تقدیر از دانشجویان استعداد درخشان
مراسم تقدیر از دانشجویان استعداد درخشان
به اطلاع می‌رساند که مراسم تقدیر از دانشجویان استعداد درخشان در روز دوشنبه مورخ 3/02/1400 ساعت 30/16 به صورت مجازی برگزار می‌گردد. لینکهای پخش آنلاین مراسم: https://www.aparat.com/gifted_shirazu/live Instagram: @gifted.shirazu Instagram:...